Apie konferenciją

Konferencija „Betonas ir gelžbetonis 2020“

Gerb. konferencijos „Architektūrinis betonas“ dalyvi,

Dėl koronaviruso plitimo prevencijos nukeliama konferencija „Betonas ir gelžbetonis 2020. Architektūrinis betonas“, kuri turėjo vykti 2020-03-19 (2020-05-13).

Apie tikslią konferencijos datą informuosime tinklalapyje ir el. paštu vėliau.

Konferencijos Mokslo komiteto pirmininkas
Gintautas Skripkiūnas

Architektūrinis betonas

Betono kaip apdailos medžiagos panaudojimas statyboje tampa vis populiaresnis. Betoninės konstrukcijos su dekoratyviu paviršiumi šiuo metu plačiai naudojamos tiek pastatų fasadams, tiek interjere. Tokiems betonams svarbios ne tik technologinės bei eksploatacinės savybės, bet ir dekoratyvinės paviršių charakteristikos bei estetinis vaizdas. Sumaniai panaudotas architektūrinis betonas gali puikiai atrodyti ir tarnauti šimtus metų net atšiauriose mūsų klimato sąlygose be jokios priežiūros ir remonto darbų.  Panaudojus šiuolaikines technologijas ir medžiagas betono gamyboje architektams ir statytojams atsiveria puikios galimybės projektuoti ir efektyviai naudoti šiuolaikinių techninių parametrų aukštos kokybės surenkamas ir monolitines konstrukcijas iš dekoratyvinio betono.

Šių metų konferencijoje „Betonas ir gelžbetonis 2020“ bus nagrinėjami dekoratyvinio betono panaudojimo architektūriniuose sprendimuose gyvenamųjų, visuomeninių ir infrastruktūros objektų statyboje, tokio betono gamybos technologijos ir konstrukcijų eksploatacijos klausimai. Konferencijos programoje numatyti  moksliniai pranešimai betono panaudojimo architektūroje, dekoratyvinio betono gamybos technologijos ir techninių reikalavimų architektūriniam betonui normavimo tematika.

Visi mokslininkai, architektai, projektuotojai, gamybininkai ir statybininkai, besidomintys architektūrinio betono gamyba ir panaudojimu pastatų architektūroje, kviečiami dalyvauti konferencijoje, kuri  vyks kovo 19 d. VGTU Statybos fakultete (http://bgb.vgtu.lt).

 

 

KONFERENCIJOS ORGANIZATORIAI: